Dünya kadınlar günü 8 Mart’tı. Kimileri bayanları kandırmaya yönelik bir takım çiçek böcek oyunlarına girdi, geri kalanlar ise bu oyunlara girmeyerek çok daha pişman olacakları günler yaşadı. Kapitalist dünyanın artık 8 Mart’ı da ele geçirdiği şu zamanda aynı kapitalist dünya -ki çoğunlukla Hristiyan dünya- için bugünde önemli bir gün. Zira bugün 8 Nisan ve paskalya dediğimiz olay bugün Hristiyanlar tarafından kutlanıyor. Peki bu durumun %99’u Müslüman olan bir ülkedeki insanlara ne faydası var? Şöyle ki bugüne has yabancı web hosting firmaları indirimlere gidebiliyorlar. Kanımca eğer hosting alınması bir zaruri bir hal almışsa bugünü kaçırmamakta fayda var. Şunu da belirtmek gerekir ki ülkemizdeki web hosting firmalarınında bu türde kampanyalar düzenlemesi hoş olurdu. Tekrar bugüne dönersek göze çarpan indirimleri aşağıdaki yabancı hosting firmaları yapmaktalar:

Hostmonster –>1 yıllık 5$, 3 yıllık ise 4$
Bluehost: Sitesindeki yumurta resmine tıkladığınızda ücret tıpkı Hostmonster’da olduğu fiyatlara iniyor.
Dreamhost: Üye olurken 595egg12 kodunu ilgili yere yapıştırdığınızda size aylık 6$’dan hosting hizmeti ve 2 domain adınıda beleşe veriyor.

ve sıkı durun en baba indirimi Siteground sunuyor. Özellikle Joomla hosting konusunda  tavsiye edilebilecek olan Siteground’un sahibi herhalde sıkı bir Hristiyan, zira elemanlar yıllık 10$’a hosting paketi satıyorlar. Yarı-profesyonel siteler için kaçırılmaması gereken bugüne özel bir fırsat olarak göze çarpıyor. Bir yazımda sizlere Black Friday’den bahsedeceğimi yazmıştım paskalyayı kaçıranlar için hemen belirtelim Black Friday 23 Kasım Cuma. Sonra vay ben duymadım, vay ben bilmedim demeyin.

Trackback

no comment untill now

Add your comment now